Priorytety Przedszkola Mała Awangarda

Naszym priorytetem jest uśmiech dziecka oraz Wasze zadowolenie.

Potrzeby, zainteresowania, indywidualne talenty i możliwości Waszych dzieci stanowią największą inspirację do naszych działań. Staramy się ze swojej strony dokładać wszelkich starań, by zagwarantować naszym przedszkolakom bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój.

My sami pragniemy stale się rozwijać, aby zapewnić Państwu, a w szczególnych Waszym dzieciom jak najlepsze usługi, w tym profesjonalną opiekę oraz innowacyjne metody nauczania, które umożliwią dziecku poznawanie siebie, świata i innych z uśmiechem na twarzy.

Podstawą naszej pracy jest szacunek i zaufanie, dlatego zależy nam na jak najlepszym kontakcie z Wami. Pracując z Waszym dzieckiem, pracujemy również z Wami. Rozwój i wychowanie dziecka w okresie przedszkolnym jest więc naszą wspólną misją, którą zrealizujemy dzięki stałemu kontaktowi z Rodzicami naszych podopiecznych. Zachęcamy Państwa do śledzenia przedszkolnego życia i aktywnego w nim udziału.

Jako Przedszkole oferujemy Waszym dzieciom:

  • Cały dzień od wejścia do wyjścia szczegółowo zaplanowane zajęcia by dzieci mogły dobrze się rozwijać.
  • Aktywności i wycieczki gdy tylko pozwala na to pogoda i inne czynniki poznajemy dzieci z dobrymi aktywnościami. Chodząc do parku zaznajamiają się z bliską przyrodą, do muzeów z historią, do kina z przyszłością.
  • Różne grupy – bo każdy człowiek to inny sposób widzenia Świata.
  • Zabawy z muzyką – śpiewać każdy może a dzieci dopiero się tego uczą. Być może to Wasze dziecko będzie znanym piosenkarzem, śpiewakiem, dyrygentem lub świetnie będzie grać na fortepianie.
  • Sale dydaktyczne urządzone w sposób by każda z grup mogła bez przeszkód się uczyć, śpiewać, bawić się poznając nowe.